TANIEC

TANIEC

11.00-12.00 |sala 206|
Baletowa zerówka
zajęcia dla dzieci w wieku 4-7 lat
instruktor – Katarzyna Stolarczyk-Skoczylas

11.00-12.00 |sala C-2|
DISCO
zajęcia dla dzieci w wieku 5-10 lat
instruktor – Katarzyna Trynka-Ropa

11.00-12.00 |Studio KCC|
Mały Teatr Ruchu
zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

11.00-12.00 |sala 009|
Taniec brzucha
instruktor – Adriana Tabaka

11.00-12.00 |sala C-4|
Taniec współczesny
zajęcia dla młodzieży i dorosłych
instruktor – Renata Podkowa

11.00-12.00 |sala C-3|
Zespół Pieśni i Tańca NOWA HUTA – grupy dziecięca

12.00-13.00 |sala 009|
Akademia Tańca BAJLANDIA
zajęcia dla dzieci w wieku 4-10 lat
instruktor – Joanna Jania

12.00-13.00 |sala 206|
Grupa Baletowa ETIUDA
instruktor – Katarzyna Stolarczyk-Skoczylas

12.00-13.00 |Studio KCC|
Hartownia
zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

12.00-13.00 |sala C-4|
Taneczna Akademia Malucha
zajęcia dla dzieci w wieku 3-7 lat
instruktor – Justyna Nawrot

12.00-13.00 |sala C-2|
Taneczny Klub Seniora
instruktor – Ada Wantuch

12.00-13.00 |sala C-3|
Zespół Pieśni i Tańca NOWA HUTA – grupa reprezentacyjna

13.00-14.00 |sala 208|
Baletowe ABC
zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat
instruktor – Aleksandra Chyży

13.00-14.00 |Studio KCC|
Cardio Contemporary
taniec współczesny – zajęcia dla osób od 16 r.ż.

13.00-14.00 |sala C-4|
Dziecięcy Zespół Góralski MALI HAMERNICY
Zespół Góralski HAMERNIK
instruktorzy – Anna i Kazimierz Lassakowie

13.00-14.00 |sala C-2|
Tańce w kręgu
zajęcia dla dorosłych
instruktor – Ada Wantuch

14.00-15.00 |sala 208|
Czas na jazz!
zajęcia dla młodzieży w wieku 12-16 lat
instruktor – Aleksandra Chyży

14.00-15.00 |sala C-3|
Kurs tańca towarzyskiego
zajęcia dla młodzieży i dorosłych
instruktor – Justyna Nawrot

14.00-15.00 |Studio KCC|
Pracownia
taniec współczesny – zajęcia dla osób od 18 r.ż.

14.00-15.00 |sala C-4|
Zespół Tańca Nowoczesnego KLIPS
instruktor – Katarzyna Trynka-Ropa

15.00-16.00 |sala C-2|
Amatorski Klub Tańca Towarzyskiego „encek”
instruktor – Ada Wantuch

15.00-16.00 |sala 009| ZAJĘCIA ODWOŁANE, przepraszamy.
Break Dance
zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat
instruktor – Dawid Dec „Decó”

15.00-16.00 |sala C-4|
Formacja Taneczna FLESZ DANCE
instruktor – Katarzyna Trynka-Ropa

15.00-16.00 |sala 208|
Klasyka dla dorosłych
zajęcia dla młodzieży i dorosłych
instruktor – Aleksandra Chyży

15.00-16.00 |sala 206|
Latino solo
zajęcia dla młodzieży i dorosłych
instruktor – Karolina Jarzec

16.00-17.00 |sala 009| ZAJĘCIA ODWOŁANE, przepraszamy.
Break Dance
zajęcia dla młodzieży
instruktor – Dawid Dec „Decó”

16.00-17.00 |sala C-2|
Discofox
zajęcia dla młodzieży i dorosłych
instruktor – Ada Wantuch

16.00-17.00 |sala C-4|
Hip-Hop
zajęcia dla osób w wieku 9-16 lat
instruktor – Patrycja Bańbuła

16.00-17.00 |sala 208|
Kubańska salsa
zajęcia dla młodzieży i dorosłych
instruktor – Marcin Sołtys

16.00-17.00 |sala 206|
Kurs tańca towarzyskiego
zajęcia dla młodzieży i dorosłych
instruktor – Karolina Jarzec

Dodaj komentarz